AutoKat logo SKUP KATALIZATORÓ

WYSYŁKOWY SKUP KaTaLIZaTORÓW

Nasza firma oferuje Państwu możliwość wysyłkowego skupu katalizatorów. Odbywa się on w następujący sposób:

Pierwszym etapem sprzedaży wysyłkowej jest kontakt telefoniczny z numerem 600-951-481 lub 602-669-480 w celu określenia jakie katalizatory będą wysłane. Jeśli będzie to konieczne poprosimy o wysłanie zdjęć katalizatorów mms-em lub na adres email: kontakt@autokat-katalizatory.pl w celu dokonania wyceny. Następnie są dwie możliwości realizacji wysyłki:

1

Jeśli katalizatory mają wkłady bez ubytków to można je wysłać za pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłką pobraniową z opcją sprawdzenia zawartości (w celu weryfikacji zgodności towaru) na adres: Roman Kubak Autokat, ul. Jana Olbrachta 124/9, 01-373 Warszawa. Koszty wysyłki pokrywa sprzedający. Nie odbieramy przesyłek pobraniowych nadanych za pośrednictwem firm kurierskich, ponieważ nie oferują możliwości sprawdzenia zawartości.

2

Istnieje również możliwość wysyłki katalizatorów lub monolitu zwykłą paczką za pośrednictwem poczty lub dowolnej firmy kurierskiej. Po otrzymaniu paczki przeprowadzamy analizę spektrometrem, a następnie przedstawiamy telefonicznie ofertę cenową oraz wyniki badania. Jeżeli klient decyduje się na sprzedaż zapłata zostaje zrealizowana przelewem bankowym lub przekazem pocztowym. Jeżeli natomiast zaproponowana kwota nie jest satysfakcjonująca, katalizatory zostają odesłane na koszt klienta. W przypadku takiej formy wysyłki do paczki należy dołączyć numer telefonu kontaktowego oraz dane potrzebne do wpłaty na konto. WYCENE ORAZ PRZELEW BANKOWY DOKONUJEMY W DNIU OTRZYMANIA PACZKI. Na życzenie klienta możemy zrobić przelew natychmiastowy. Wpłata jest wtedy pomniejszona o 10zł.

Zapraszamy do współpracy!