AutoKat logo SKUP KATALIZATORÓ

WYSYŁKOWY SKUP KaTaLIZaTORÓW

Nasza firma oferuje Państwu możliwość wysyłkowego skupu katalizatorów. Odbywa się on w następujący sposób:

Pierwszym etapem sprzedaży wysyłkowej jest kontakt telefoniczny z numerem 600-951-481 lub 602-669-480 w celu określenia jakie katalizatory będą wysłane. Jeśli będzie to konieczne poprosimy o wysłanie zdjęć katalizatorów mms-em lub na adres email: kontakt@autokat-katalizatory.pl w celu dokonania wyceny. Następnie są dwie możliwości realizacji wysyłki:

1

Jeśli katalizatory mają wkłady bez ubytków to można je wysłać za pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłką pobraniową z opcją sprawdzenia zawartości (w celu weryfikacji zgodności towaru) na adres: Roman Kubak Autokat, ul. Jana Olbrachta 124/9, 01-373 Warszawa. Koszty wysyłki pokrywa sprzedający.

2

Istnieje również możliwość wysyłki katalizatorów lub monolitu z dokonaniem wyceny po otrzymaniu paczki. Po zapoznaniu sie z towarem przedstawiamy telefonicznie ofertę cenową. Jeżeli klient decyduje się na sprzedaż zapłata zostaje zrealizowana przelewem bankowym lub przekazem pocztowym. Jeżeli natomiast zaproponowana kwota za katalizatory nie jest satysfakcjonująca, katalizatory zostają odesłane na koszt klienta. W przypadku takiej formy wysyłki do paczki należy dołączyć numer telefonu kontaktowego, oraz dane potrzebne do wpłaty na konto.

Zapraszamy do współpracy!