AutoKat logo SKUP KATALIZATORÓ

DZIAŁALNOŚĆ

Zajmujemy się skupem i przerobem katalizatorów z rdzeniem ceramicznym, katalizatorów z rdzeniem metalowym oraz filtrów cząstek stałych FAP DPF GPF OPF oraz monolitu ceramicznego, który jest wyceniany na podstawie analizy spektrometrem XRF na zawartość platyny, palladu i rodu.

Skupujemy katalizatory hurtowo oraz detalicznie. Przy większych ilościach katalizatorów oferujemy własny odbiór od klienta. Stałym dostawcom katalizatorów zapewniamy wyższe ceny. Hurtowe ilości monolitu mielimy w młynach kulowych a następnie rozliczamy za pomocą bardzo dokładnego stacjonarnego spektormetru XRF.

Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia w zakresie transportu oraz utylizacji zużytych katalizatorów oraz wystawiamy faktury VAT. Zapewniamy profesjonalną i fachową obsługę naszych klientów oraz płatność gotówką lub przelewem tuż po zakończeniu transakcji.

Mamy wieloletnie doświadczenie związane z odzyskiem metali szlachetnych. Współpracujemy z największymi światowymi przedsiębiorstwami w branży recyklingu katalizatorów dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najkorzystniejsze ceny.

Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku i wyrobieniu sobie marki możemy pochwalić się współpracą z licznymi dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi.

Photo DZIAŁALNOŚĆ

Ile kosztują katalizatory?

Ceny katalizatorów określane są na podstawie zawartości oraz aktualnego kursu metali szlachetnych: rod, pallad, platyna oraz kursów walut Euro i Dolara. Więcej informacji w cenniku lub w dziale kontakt.