AutoKat logo SKUP KATALIZATORÓ

Aplikacja autokat katalog

Specjalnie dla klientów hurtowych przygotowaliśmy aplikacje mobilną, dzięki której w bardzo krótkim czasie można samodzielnie określić wartość katalizatorów.

Aplikacja jest dedykowana dla osób zajmujących się skupem katalizatorów oraz stacji demontażu pojazdów.

Jeżeli chciałbyś porównać nasze ceny hurtowe (minimum 50 sztuk) z tymi jakie oferuje Twój odbiorca skontaktuj się z numerem 602-669-480. Uzyskasz wszelkie informacje jak stać się użytkownikiem aplikacji i mieć do niej nieograniczony dostęp.

W naszej firmie sam decydujesz które katalizatory chcesz sprzedać. Nie wymagamy tego żebyś sprzedał wszystkie dostarczone katalizatory. Jeżeli uznasz, że za część katalizatorów Twój odbiorca zapłaci więcej możesz je zabrać. Rynek handlu katalizatorami jest bardzo specyficzny i często popularne modele są przepłacane nawet o 10-20% np. GM16, GM28, 6N0131701AA, 1740060, 1715303. W tej sytuacji na innych mniej popularnych modelach największe skupy na rynku potrafią narzucać marże na poziome dochodzącym do 50%. U nas natomiast wszystkie katalizatory są wyceniane zgodnie z ich rzeczywistą wartością.

Jak w łatwy sposób korzystać z aplikacji CatCatalog ?

1. Włączamy darmowy tablet, który otrzymaliśmy od firmy DS Auto. Na pulpicie widoczna będzie ikona aplikacji Cat Catalog. Klikamy w nią.

2. Aktualizujemy ceny. W tym celu klikamy przycisk składający się z trzech kropek, by rozwinęła się pełna lista dostępnych opcji.

Następnie z panelu wybieramy opcję „Pobierz cenniki”.

Procentowy pasek postępu pokaże nam ile katalizatorów pobrało swoją aktualną cenę. Aktualizacja cen następuje w ciągu kilku sekund. Jak widzimy na ilustracji, obecnie w bazie znajduje się dokładnie 7517 katalizatorów !